GiresunSpor

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN GİRESUNSPOR’A ÖNEMLİ DESTEK

HÜSEYİN YÜCEL, SPONSORLUK ANLAŞMASINI İMZALADI. FORMADA BAHÇEŞEHİR YAZACAK

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Pirazizli Hemşerimiz Eğitimci Enver Yücel, bugüne kadar desteğini hiçbir zaman esirgemediği Giresunspor’a desteğini şimdi de oğlu Hüseyin Yücel sürdürüyor. Yücel, kimsenin yapmadığını yaparak yine takdir topladı.

Bahçeşehir Koleji, Giresunspor’a sponsor oldu. Giresunspor formasının sırtında artık ‘Bahçeşehir Koleji’ yazacak. Bu konudaki anlaşmaya Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel imza attı.

Sponsorluk anlaşmasının imzaları İzmir’de, Giresunspor’un Menemen Spor maçından hemen önce atıldı. Törende  konuşan Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet, “Giresunspor kulübü olarak bizler de diğer kulüplerimiz gibi pandemi sürecinde maçlarımızı seyircisiz oynadık. Bu durum sponsorluk destekleri ve taraftar desteği noktasında bizleri oldukça zor bir duruma düşürdü. Böylesine zor bir dönemde Türkiye ve Avrupa’nın en büyük eğitim kurumu olan Bahçeşehir Koleji takımımızın forma sırt sponsoru oldu. Kendilerine yaşadığımız bu zorlu süreçte bize sponsor olarak takımımızın yürüdüğü hedefte sağlayacak oldukları anlamlı katkılarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDEN GİRESUNSPOR'A ÖNEMLİ DESTEK

YÜCEL: “GİRESUNSPOR’A SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN GÖREVİ” 

Giresunlu iş insanı, Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel ise; Giresunspor’a yapılan her yatırımın aslında Giresun’a yapıldığını vurguladı. Yücel, “Karşımızda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen bir Giresunspor varken, biz de elimizi taşın altına koymak, kulübü destelemek istedik. Giresunspor, Giresun’un önemli bir yerel değeridir. Sahip çıkmak da hepimizin, tüm Giresunluların önemli bir görevidir. Giresunspor’un elde edeceği her başarı, her galibiyet, bu memleketin tanınmasına, bu memlekete gelecek yatırıma ve daha bir çok şeye katkı sağlayacaktır.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir