GiresunSiyaset

DİŞ HEKİMİ SALİH YILMAZ AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI…

Diş Hekimi Salih Yılmaz, Ak Parti listesinden Giresun Belediye Başkan aday adayı oldu. Ak Parti İl Başkanı Hasan Aydın'la birlikte basın toplantısı düzenleyen Yılmaz, "Giresun’a yüksek katma değer sağlayacak bilgi, tecrübe ve projelerle bu göreve talibiz" dedi.

Merkez sağda uzun yıllar siyaset yaptığını ifade eden Dt. Yılmaz, "Bugün Merkez Sağın adresi AK Parti’de, Siyasetin merkezi AK Parti’de, halka hizmet etmenin merkezi AK Parti’de sizlerle beraberim. Partimizin yetkili organları tarafından uygun görülürse, Yüce Rabbim de nasip ederse AK Parti Giresun Belediye Başkanlığına aday olmak üzere bu toplantı ile aday adaylığımı açıklıyorum" şeklinde konuştu.

Yılmaz konuşmasında şunlara yer verdi; "Giresun’umuzu bulunduğu seviyeden daha iyi bir yerlere getirmek hedefimizdir. Bunun usullerini ve yollarını biliyoruz. İyi şeyleri yapmak ancak iyi ekiplerle mümkündür. Yönetimlerin de bir orkestra ahengiyle birbiriyle uyumlu ve birbirini tamamlar bir şekilde çalışması, başarı için esastır. Bizim de hem üst kadrolarımızla, teşkilatımızla, halkımızla tam bir uyum içinde çalışma tecrübemiz vardır.

Siyasette her zaman mevcut potansiyeli kullanmak yetmeyebilir. Mevcut potansiyeli değerlendirmek gerektiği gibi artı değerler katmak esastır. Biz siyasete böyle bakıyoruz. Bu göreve de hem Giresun’umuza hem de Partimize artı değerler katmak üzere talibiz."

Giresun’un sahilinin adeta pırlanta bir gerdanlık gibi olduğuna dikkat çeken Yılmaz, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Mevcut şehir dokusunu güçlendirmek ve çok daha değerli hale getirmek bizim işimiz. Bir işimiz daha var. Yeni Giresun’u oluşturmak. Önemli bir hedefimiz de budur.

Giresun’a bizden önce hizmeti geçmiş herkesi şükranla anıyoruz. Biz de bu silsilede bir halka olmaya talibiz. Ama farklı, fark edilir, Giresun’a yüksek katma değer sağlayacak bilgi, tecrübe ve projelerle bu göreve talibiz.

Yıllardır sağlık alanında hizmet veren Dr. Salih Yılmaz kardeşiniz, bu şehrin de sağlıksız değil, sağlıklı bir şehir olabilmesi için bu göreve taliptir.

Aday adayı diğer bütün partili arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Giresunspor’da yöneticilik yaptığım yıllara da bir çağrışımla da diyorum ki “iyi olan kazansın” Allah utandırmasın."

DSC_9057

Yılmaz, daha sonra başvuru dilekçesini İl Başkanı Aydın'a verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir