GiresunManşet Üstü

CHP’NİN 2. ADAMI: GİRESUN’A BAKANLIK NEDEN OLMASIN

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün başlayan 38. Uluslararası Giresun Aksu Festivali’ne katılmak üzere Giresun'a geliyor.
 
 
 
 
Saat 10.00'da  Aksu Festivaline katılacak olan Kılıçdaroğlu,burada fDSC_1305estivalin geleneklerini yerine getirerek, sacayaktan geçecek, denize 7 .çift 1 taş atacak. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ardından 11.30'da Atatürk Meydanı'nda halka hitaben bir konuşma yapacak. Ardından Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılında Giresun ile Çanakkale belediyeleri arasında ardeş Kent törenine katılacak.  
Öte yandan Kılıçdaroğlu'nun gezisi öncesinde parti yöneticileri ile toplantılara katılan  ve incelemelerde bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Türkiye'de olduğu gibi Giresun'da da partilerine karşı yoğun bir ilgi olduğuna diikkat çekti. 
Kanal28 TV'nin sorularını cevaplayan Akkaya,  "Giresun seçimden başarılı bir sonuç olursa. bakanlık gündeme gelir mi" sorusuna "Neden olmasın. Eğer 4-0 sıfır olursa, başarılı bir sonuç alınırsa ve bakanlık veriimezse Giresunlu Ankara'ya yürür" dedi

DSC_1253

Gazi caddesinde adaylarla birlikte gezen Yakup Akkaya, onlarla el ele poz verdi. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir