GiresunManşet Üstü

CHP’DEN PİRAZİZ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

CHP, Giresun’un Ordu sınırındaki son ilçe Piraziz’de gövde gösterisi yaptı. İlçede yapılan seçim bürolarının açılışına yoğun bir katılım gözlenirken, CHP adayı Hüseyin Görgülüoğlu’na CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ile Ordu Belediye Başkanı  Seyit Torun da destek verdi.

CHP'li başkanlar Aksu ve Torun,Piraziz Belediye Başkan Adayı Hüseyin Görgülüoğlu ile halkı selamladılar. 

DSC_2769

İlçe merkezindeki açılış töreninde konuşan Başkan Seyit Torun, “Ordu’ya yakın olan Piraziz ilçemiz bizim için çok önemli. Halkımızın destek ve teveccühü ile inşallah burada seçimi kazanacağız ve iki ili daha da birleştireceğiz, birlikte ilçemizin kalkınması için hizmetler yapacağız”  dedi.

DSC_2772

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ise; “Bu seçim Türkiye’nin kader seçimidir. Bizim ayakkabı kutularında milyon dolarlarımız, yatak odalarında para sayma makinelerimiz yok. Tek güvencemiz ve gücümüz halkımız.  Halkımız bu seçimde yolsuzlukların hesabını soracaktır. Pirazizli seçmenlerimizin de Türkiye’de yaşananlara sandıkta tepkilerini göstereceğine inanıyorum. Seyit başkanımızın da dediği gibi Ordu-Giresun ve Piraziz CHP’li belediyeler olarak hizmetlerimizi de birleştireceğiz. İki ilin sınırlarını CHP’li başkanlar olarak kaldıracağız” diye konuştu.

DSC_2785CHP’liler daha sonra ilçe merkezinde yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla toplu yürüyüş gerçekleştirdiler ve ardından Yenimahalle seçim bürosunun açılışın yaptılar.DSC_2788
Açılış töreni ve yürüyüşe, İl Başkanı Eşref Karaibrahim, CHP İl Genel Meclisi Üyesi Köksal Özdemir, İlçe Başkanı Cavit Turan, bazı köy muhtarları ve STK temsilcileriyle kalabalık  bir halk topluluğu katıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir