GiresunManşet ÜstüUlusal

CHP KAMPANYAYA HAZIR

CHP Giresun Milletvekili adayı Bülent Bektaşoğlu ve İbrahim Akgün, CHP Seçim Komitesi Başkanı Belediye Başkan VekiliHayati Tökez başkanlığında Piraziz, Bulancak, Keşap, Espiye ve Tirebolu’da düzenlenen seçim kampanyası değerlendirme toplantılarına katıldılar.

İlçe parti yöneticileri, daha önce çeşitli kademelerde görev yapmış yöneticiler ve gençler ve kadınlardan oluşan bazı üyelerin katıldığı toplantılarda, kampanya hazırlıkları değerlendirilerek çalışmaların planlaması yapıldı. 

CHP Seçim Komitesi Başkanı Hayati Tökez, konuşmasında partilileri kampanyada görev almaya çağırdı ve “Parti örgütümüzde önseçim sürecinden bu yana gördüğümüz bu heyecan ve coşkuyu inşallah kampanyamıza yansıtacak ve halkımızın takdiriyle partimizin birinci parti olmasını sağlayacağız” dedi.

Toplantılara; İl Kadın Kolları Başkanı Kamer Uzuner, İl Gençlik Kolu Başkanı Burak Esen, CHP yöneticileri Adnan Aydın, Yılmaz Kirmanoğlu, Avukat Yusuf Uzun ve İl Genel Meclisi Gurup Başkan Vekili Mehmet Yılmaz da katıldı.

DSC_6857

BEKTAŞOŞLU: “SIKILMADIK EL, ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”
Değerlendirme toplantılarında partililere hitap eden CHP Milletvekili adayı Bektaşoğlu ise; Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan seçim bildirgesinin Türkiye’yi yönetme projesi olduğunu söyledi.

Önseçim sürecinden bu yana aslında kampanyayı başlattıklarını ve 40 gündür sahada,halkın içinde olduklarını söyleyen  CHP adayı “Bektaşoğlu, CHP artık gündemi belirleyen partidir. Türkiye’yi nasıl yöneteceğimizi, sorunları nasıl çözeceğimizi genel başkanımız doğru, gerçekçi rakamlar ve bilgilerle anlattı.  İktidarımızda kimse yatağına aç girmeyecek. Bunu taahhüt ediyoruz. Halkımız bize inanıyor, güveniyor. AKP gidiyor, CHP iktidara geliyor.  8 Haziranda hepimizin içini ısıtan bir güneş doğacak. Telaşlandılar, korktular görüyorsunuz.  İktidara hazır bir partiyiz” dediDSC_6846

Bülent Bektaşoğlu şunları söyledi:“ Kırmadan, dökmeden, polemiğe girmeden halkımıza seçim bildirgemizi, projelerimizi, anlatacağız. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Biz ülkemizde demokrasiyi, insan hak ve özgürlüklerini nasıl geliştiririz, insanlarımızın yoksulluğunu nasıl ortadan kaldırırız, iş ve aş nasıl sağlarız bunu düşünüyoruz. Ekonomik, sosyal siyasal politikalar geliştiriyoruz. Onların tek düşündüğü başkanlık sistemi. Ülkenin yığınla sorununu bir tarafa bıraktılar, Tayyip beyi başkan yapmaya çalışıyorlar”

DSC_6853

Partililer tarafından yoğun bir ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılanan CHP Milletvekili Adayı Bülent Bektaşoğlu, ilçe ziyaretleri ve toplantıların ardından seçmenlerle de görüştü ve kısa süreli sohbetler yaptı.  

DSC_6860

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir