GiresunManşet Üstü

CHP GİRESUN’DA YEREL İKTİDARA HAZIR

CHP Giresun Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Belediye Şehir Tiyatrosu Vahit Sütlaş Salonu'nda yapılan aday tanıtımı ve Belediye Başkan Adayı proje tanıtım toplantısına partililer yoğun ilgi gösterdi. 

Açılış konuşmasını yapan CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu "Geleceğin kadrolarını sizlerin huzuruna çıkartıyoruz. Ülkemizin CHP iktidarına her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Cumhuriyetin 30 Mart'ta sadece belediye başkanı, meclis üyeleri seçilmeyecek, ülkenin hangi rejime doğru gittiği de belirlenecektir" dedi.

chp (3)

CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, yerel seçimde vatandaşların Türkiye'nin geleceği ile ilgili karar vereceklerini söyledi.

Karaahmetoğlu,"ben genel başkanımıza söz verdim. Giresun Tirebolu  ve Güce dışında en az 3 belediyeyi daha alacağız" diye konuştu.  

chp

Parti içerisinde kırgınlık ve dargınlık söylentilerinin asılsız olduğunu belirten CHP İl Başkanı Eşref Karaibrahim ise, kol kola, el ele yerel seçimlere gidileceğini kaydetti.İl genel ve belediye meclisi adaylarının tanıtımından sonra Giresun'a geçen beş yıl içerisinde yaptığı hizmetleri anlatan Belediye Başkanı Kerim Aksu, görsel sunum eşliğinde gelecek beş yılda da yapılacağı hizmetleri ve projelerini tanıttı.

"Seçim bürolarımızı miting gibi gösterilerle açıyoruz. Halkımızın bize her zamankinden daha çok ilgisi var. Seçimde  rekor oy bekliyoruz" diyen Aksu, "biz onlar gibi değiliz. Onlar şehri tanıyana kadar 2 sene geçer. Biz inşallah halkımızın takdiriyle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

ytkk

Aksu, Sokakbaşı Meydan projesi, Keşap durağı otopark ve meydan projesi, Gedikkaya'nın turizme kazandırılması projesi, Hacıhüseyin dolgu alanı projesi, Kumyalı balık hali projesi, kapalı balık pazarı projelerini anlattı. 

Toplantı sonunda Başkan Aksu, Milletvekili Karaahmetoğlu parti yöneticileri meclis adaylarıyla fotoğraf çektirerek birlik beraberlik görüntüsü verdi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir