Giresun

CHP GİRESUN’DA HEDEF BELİRLEDİ (Görüntülü Haber)

İL BAŞKANI UZUNALİOĞLU: "GENELDE VE YERELDE İKTİDAR OLACAĞIZ"...

Bir süre önce gerçekleşen kongreyle göreve gelen CHP Giresun İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, basın mensuplarıyla kahvaltılı toplantıda biraraya gelerek, hedeflerini ve anlattı ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Doğa Koleji Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantı basından sorumlu il başkan yardımcısı Elvan Işık Gezmiş, toplantının açılış  konuşmasıyla  başladı.” 11 ay sonra iktidarız” iddiasında bulunan Gezmiş,  Giresun’da  yaşanan  genç  nüfus  göçüne  ve  işsizliğe  dikkat  çekti. 

CHP GİRESUN'DA HEDEF BELİRLEDİ (Görüntülü Haber)Ardından konuşan  Uzunalioğlu, Türkiye ve Giresun gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  Uzunalioğlu,  konuşmasında basın özgürlüğüne de yer verdi.

Giresunspor’a yönelik mali soruşturmaların transferden sonraki günlere bırakılmasını isteyen CHP il başkanı, şunları söyledi: “Giresun Karadeniz’de CHP’nin oy oranı en düşük olan illerden birisi. Türkiye’nin bir çok bölgesinde birinci parti. Yapılacak ilk seçimde CHP iktidara gelecek. Bu bilinçle çalışıyoruz. Arkadaşlarımızla yola çıktık. Hepimiz iyi niyetliyiz. Buradan ilan ediyorum: Amacımız CHP’yi Türkiye’de birinci parti yapmak, Giresun’da ise iddialayız; merkez ve ilçelerde belediyeleri yeniden kazanmak ve mevcut belediyelerimizi korumak. Bunu başaracağız ve Türkiye’yi aydınlık günlere taşıyacağız” .

Basın toplantısında CHP yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir