Giresun

Cemal Öztürk Ak Parti’yi toparlamaya çalışıyor

Çanakçı’dan start verdi

Ak Parti’nin ülke genelinde olduğu gibi Giresun’da da hissedilir düzeyde oy kaybına uğradığı görülüyor. Bu durum kamuoyu anketlerinde de kendisini gösteriyor. Dolayısıyla bunun önüne geçmek için milletvekilleri teşkilatlarla ilişkilerini güçlendirmeye çalışıyor. AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk de bu amaçla Çanakçı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programa katıldı. Partide geçmişten bugüne ilçe teşkilatında görev yapmış yöneticilerle bir araya gelen Öztürk, “Cumhurbaşkanımıza büyük destek vermek zorundayız” dedi.

Öztürk, burada yaptığı konuşmada, AK Parti teşkilatlarının birbirleriyle gönül bağını koparmadığına dikkat çekerek; ‘AK Parti bir vefa hareketidir. Bu nedenle AK kadrolar olarak, kurulduğumuz 2001 yılından bugüne tüm teşkilat mensuplarımıza ve gönlünü bu davaya adamış insanlara vefa göstermeyi bir borç biliriz. Hangi görevi üstlenirsek üstlenelim hepimiz ortak bir dava için mücadele ediyoruz. Geçmişten bu yana teşkilatımızın her bir kademesinde emeği geçen yol ve dava arkadaşlarımızı hep bir arada görmek bizler için büyük bir mutluluktur. Biz, AK Partili dava arkadaşlarımızla kocaman bir aileyiz. Yolumuz aynı kutlu dava, yolumuz aynı kutlu yoldur.’ dedi.

Büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda Cumhurbaşkanı ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin çok önemli olduğuna vurgu yapan Öztürk;’ Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Dünya’da sözü geçen bir ülke haline geldi. 2023 seçimleri bu kutlu dava için çok önemli. Büyük Türkiye hedefine doğru emin adımlarla yürüdüğümüz 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir destek vermek zorundayız. Teşkilat mensuplarımızdan aldığımız güçle birlikte bu doğrultuda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye Giresun’dan en yüksek oranda desteği vereceğiz inşallah.’ diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir