GiresunManşet Üstü

CANİKLİ’NİN MAİLLERİ ‘NELERLE UĞRAŞIYOR’ DEDİRTTİ

Yaptığı eylemlerle ve ele geçirdiği belgelerle birden fazla defa adından söz ettiren RedHack yeni bir bomba daha patlattı. Kızıl hackerlar bu defa de AKP- AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli'ye ilişkin olduğunu iddia ettiği mailleri yayınladı

Maillerde Canikli'nin yardım ricası ne tür işlerle zamanını geçirdiği de anlaşılıyor.  Bu maillerde Canikli-THY ile ilişkisinin yanı sıra ve Torba  Yasa hazırlanırken bir avukatın yasaya ilave talebi, atama,tayin istekleri ve Akit'in Ankara temsilcisinin bir yakınını belediye meclisi üyesi yapma ricası yer alıyor.

RedHack, “AKP kurucu milletvekili @nurettincanikli açıklayamadı ama biz gercekleri acıklayacağız.” tweetinin ardından Akit’in Ankara Temsilcisi Yener Dönmez’in Canikli’ye ricasının da bulunduğu mailleri yayınladı.

,Redhack’in yayınladığı maillerden en dikkat çekeni; Akit’in Ankara Temsilcisi Yener Dönmez’in Canikli’ye attığı ve gazetesinin yayın kurulu üyesi Mehmet Duvarbaşı’nın kardeşi Ahmet Duvarbaşı’nın AKP’den Gebze Belediye Meclis Üyesi adaylığı konusunda yardım talebinin bulunduğu mail.

Dönmez'in Canikli'den yardım talebinde bulunduğu Ahmet Duvarbaşı'nın AKP'nin Gebze Belediye Meclis Üyesi adayları içerisinde olduğu görülüyor.

CANİKLİ THY İLİŞKİSİ 

Redhack'in yayınladığı maillerde Canikli'nin THY'ye staj başvurusu yapan bir kişi için THY'nin başındaki isim Hamdi Topçu'ya iletilmek üzere mail attığı görülüyor. Mailde, "Hamdi TOPCU Beye iletilmek üzere: Ek'te CV'si bulunan arkadaşlar THY'de staj yapmak için başvuruda bulunmuşlar ilgi ve bilgilerinize" ifadesi dikkat çekiyor.

nurettin.canikli@hotmail.com adresindeki bir başka mail ise atanmak isteyen bir cumhuriyet savcısının CV'sini içeriyor.  

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir