GiresunManşet Üstü

CANİKLİ PEŞİNE 100 KİŞİYİ ZOR TAKTI

AKP'nin Giresun'daki yürüyüşü tam bir fiyaskoyla sonuçlandı. AKP Gurup Başkan Vekili Nurettin Canikli'nin seçime bir hafta kala organize ettiği Giresun şehiriçi yürüyüşüne beklenen katılım olmadı. Gövde gösterisi yapmak amacıyla düzenlenen geziye kent merkezi dışından da katılım olmasına rağmen az sayıda partli katıldı. 

Milletvekilleri daha önceki seçim sürecinde olduğu gibi sokak ve caddelerde Giresunlulardan ilgi görmedi. Bu durum 'Canikli'nin eski havası yok' yorumlarına neden oldu. 

Parti binasında başlayan yürüyüş, Gazi Caddesi- Debboy-Yeniyol-Sokakbaşı ve Çınarlar üzerinden sürdü ve başladığı yerde sona erdi.   

DSC_4594

Yürüyüşe, AKP milletvekilleri Adem Tatlı, Mehmet Geldi'nin yanı sıra; eski milletvekili Ali Temür, eski belediye başkanı Hurşit Yüksel, eski il başkanı Sabri Öztürk ve parti yöneticileriyle kadın ve gençlerin ağırlıkta olduğu partililer katıldılar. 
Canikli ve Can İl Başkanı Hasan Aydın ve diğer parti yöneticileri ile kortejin önünde halkı selamlarken, görevliler de karanfil dağıttı. 

Hafta içinde diğer partilerin de benzer yürüyüşler yaparak seçmene son mesajlarını vermeleri bekleniyor. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir