Manşet Üstü

CANİKLİ-AKSU BUZLARI ERİTTİ…

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bugüne kadar hiç ziyaret etmediği Belediye Başkanı Kerim Aksu'yu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Aksu ve bazı CHP’li Belediye Meclisi üyeleri tarafından çiçekle karşılanan Canikli, Aksu'nun davetiyle başkanlık koltuğuna oturdu. Canikli  “bu unvan ve makamın Giresun Halkına verildi. Bırakıp giderken geride halkın taktirini almış hizmetlerle veda etmek önemli.Giresun hepimizin. Tüm kurumlarımızla, belediyemizle, belediye başkanımızla Giresun’a hizmet edeceğiz. Giresun'un, Giresunlunun beklentilerine, özlemlerine cevap vereceğiz.” dedi.DSC_0613

Kerim Aksu da yaptığı değerlendirmede," Belediyemizi Bakanımızın ziyaret etmesi çok önemli. Bir de bakan hemşerimiz olunca çok mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Sayın Bakanımız nezaket ziyaretinde bulundular. Projelerimizi, istek ve taleplerimizi burada değil, kendilerini Ankara'da ziyaret ettiğimizde aktaracağız. Sayın Bakanın Giresun'a getireceği ter türlü yatırıma, hizmete belediye olarak destek olacağız. Önemli olan Giresun'a hizmet etmek, Giresun'u geliştirmek ve kalkındırmaktır. "

Belediye de yaklaşık bir saat kalan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, belediye ziyaret defterine düşüncelerini yazdı. Belediye Başkanı Kerim Aksu, Bakan Canikli'ye " Fındık Başımın Tacı" heykeli hediye etti.

DSC_0628

Bakan Canikli'nin Belediye ziyaretine Vali Hasan Karahan, Milletvekilleri Adem Tatlı, Mehmet Geldi, Eski Milletvekilleri Mehmet Işık, Turan Alçelik, il başkanları, ilçe başkanları, bazı ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir