Siyaset

ÇAKIROĞLU’DAN AKSU’YA TEŞEKKÜR!..

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI ÇAKIROĞLU, "GİRESUN BELEDİYESİ İKTİDARIN GÜCÜNDEN YARARLANMIYOR" DEDİ.

Ak Parti'nin basına iftar yemeği bu yıl önceki yılların aksine Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu tarafından verildi.

İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, ilçe teşkilat üyeleri ile il genel ve belediye meclis üyelerinin de yeraldığı Yanına iftar yemeği veren ardından da basın toplantısı yapan Çakıroğlu, “CHP’li belediye 4,5 yıl içerisinde bizlere kazandırmış olduğu itfaiye binası için, park, bahçe ve peyzajlar için ve ayrıca bu 4,5 yıl içerisinde sosyal kültürel eğlencelerle çaldığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Ardından Başkan Kerim Aksu'yu eleştiren Çakıroğlu, şunları söyledi:“Şehrimizin geleceğe yönelik ben hiçbir projesinin Ankara’da, bakanlıklarda olduğunu duymadım. Olsaydı da mutlaka açıklaması olurdu.

Giresunlu’ya yazık günah. Ne yapıyorsak iyi de yapıyorsak, kötü de yapıyorsak hep kendimize yapıyoruz. Giresun Belediyesi şuanda iktidarın gücünden, hükümetin gücünden, imkanlarından faydalanmamak adına hiçbir şey yapıyor. ‘Ben istemem, buyurun gelin yapın’ diyorlar. 4,5 yılda yaptıkları ortada. 250 milyon bir bütçe, ortada bir şey yok. Atapark ve itfaiye binası dışında. Bir şeyler kazansak, iktidarın gücünden yararlansak kötümü olur. Grup başkanvekilimiz Sayın Nurettin Canikli ve milletvekillerimizden istifade edelim. Belki de bu tren kaçacak giderek. Yarın öbür gün ‘of, puf’ diyeceğiz”

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir