GiresunKültür - Sanat

CAFER KIRKAYA FOTOĞRAFLARINI SUNDU

Giresun Gezgin Fotoğrafçılar Derneği (GEZFOD) etkinliklerine devam ediyor.

GEZFOD yönetim kurulu üyesi ve Giresun Belediyesi Foto Muhabiri Cafer Kırkaya, dernek binasında 2. Karma Fotoğraf Sunumu yaparak fotoğraf severler ve dostları ile bir araya geldi.

 

 

Cafer Kırkaya  Sunum (2)

Dernek binasında yapılan etkinliğin açılış konuşmasını Gazeteci Fırat Akyol yaptı.  Akyol konuşmasında şunları dile getirdi; “Cafer kardeşimiz yıllardır kendisini fotoğraf sanatına adamış ve bu alanda kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Daha iyi yerlere gelebilmek ve yüreğinden geçenleri başarabilmek adına çalışmalarından asla ödün vermemiştir. Benimde hem mesai arkadaşım hem de meslektaşımdır. Kurduğu hayali gerçekleştirdiği için kendisini kutluyor, emeğine saygı duyuyor ve kalpten teşekkürlerimi sunuyorum.”Cafer Kırkaya  Sunum (5)

Düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan misafirlere hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Cafer Kırkaya şunları söyledi;  “Yaklaşık 8 yılı aşkın bir süredir fotoğraf sanatı ile uğraşıyorum. Bu alanda kendimi geliştirmek için çok çaba gösterdim ve göstermeye de devam ediyorum. İlk fotoğraf sunumumu 2013 yılının Ocak ayında yapmıştım. Bugünde ikinci fotoğraf sunumumu yapmak kısmet oldu. Karma fotoğraflardan oluşan bu sunum da siz değerli konuklar, farklı alanlarda çekmiş olduğum fotoğrafları izleyeceksiniz. Beni, böylesi bir günde yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Kırkaya’nın içerisinde farklı konulardan yaklaşık 90 fotoğrafın olduğu sunum izlendi.

Sunum ardından GEZFOD Başkanı Kezban Bektaş ve GİFOD (Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği) Başkanı Halit Kahveci, Kırkaya’nın çekmiş olduğu fotoğrafları çok beğenirlerken,  fotoğrafları bilgisayarlarda yada arşivlerde saklamayarak paylaştığı için kendisine teşekkür ederek, bundan sonraki tüm çalışmalarında başarı dileklerini sundular.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir