Köşe yazılarıKültür - Sanat

BUTTİM KİTAP FUARINA GİRESUN DAMGASI

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, Buttim Fuar alanında Organize edilen Kitap Fuarına Giresunlular damga vurdu.

 

 

 

 

 

 

buttim_kitap_fuarı_giresunlu_şair_sedat_murat_bayrak_murat_akyol (21)

Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, geçtiğimiz yıllara nazaran biraz daha sönük geçen Kitap Fuarında imza günü düzenleyen Giresunlu Şairler Sedat Murat Bayrak ve Murat Akyol’a, fuara katılan vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Bursa Giresunlular Derneği Kız Folklor ekibi de genç yazarlara bir sürpriz yaparak standın önünde Giresun Yöresi Halk oyunlarını sergileyerek beğeni topladılar.

Kısa sürede Fuarın ilgisini yazarların standına doğru çeken ekip, şairlerin kitaplarından alarak kendilerine imzalattırdılar.

Giresunlu Şairler Sedat Murat Bayrak ve Murat Akyol da kendilerine gösterilen ilgiden dolayı duymuş oldukları memnuniyetlerine dile getirerek; “Bursa’da Giresunluların oldukça fazla olduğunu daha önceden duymuştuk.Ancak bu kadar sıcak kanlı olduklarını hiç duymamıştık. Şahsımıza göstermiş olduğunuz ilgiyi hiçbir zaman unutmayacağız. Tüm hemşerilerimize şükranlarımızı sunarız” dediler.

buttim_kitap_fuarı_giresunlu_şair_sedat_murat_bayrak_murat_akyol (16)

Öte yandan Şairlerimiz Sedat Murat Bayrak ve Murat Akyol’un fuarın son günüde 4 No’lu Salon 105/C standında kitaplarını imzalayacakları öğrenildi.

Erdal Avcı / Giresun Havadis

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir