Spor

BULANCAK’TA TRAP ŞENLİĞİ

Bulancak Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından, “Silah tutkumuzu SPORA dönüştürüyoruz” temasıyla gerçekleştirilen, “2013 Bulancak Geleneksel TRAP Şenliği” dün yoğun katılımda yapıldı. 

Samsun, Terme, Perşembe, Ordu, Ulubey, Bulancak, Giresun ve Görele’den katılan 100’ün üstünde Avcı ve Sporcunun yarıştığı etkinlikte bu yıl ilk kez bayan atıcılarda yarıştı. Güzel ve neşeli bir havada geçen etkinlik gün boyunca sürdü. 


VALİ ŞAHİN’DEN POLİGON SÖZÜ

Etkinliğe; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ile birlikte katılan Vali Dursun Ali Şahin, İlk kez izlediği TRAP atıcılık sporuna bölgede gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnun olduğunu belirterek; “Ancak zor ve uygun olmayan şartlar altında bu sporu icra etmeye çalıştığınızı görüyorum. Madem böylesine bir ilgi var ve gördüğüm kadarıyla genç kızlarında katıldığı ve başarı gösterdiği bu spor için elimizden geleni yapalım. Bu alanı bu işe uygun hale getirelim ve seneye çok daha güzel bir organizasyon yapalım. Bunun için bana projeyle gelin. Ne gerekiyorsa yapılması için buradan size söz veriyorum. Spora ve sanata ilgi duyan ve bunu gerçekleştiren insanlar iyi insanlardır ve bizde onların iyiliği için ne gerekiyorsa yaparız” dedi.

 TRAP atışında yapan Vali Şahin, yarışmada dereceye giren bayanların kupa, madalya ve ödüllerini vererek başarılarının devamını diledi. 

Vali Şahin atışları bir süre izledikten sonra emeği geçenleri kutlayarak alandan ayrıld

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir