GiresunSpor

BOZBAĞ YÖNETİMİ KONGRE YAPILANA KADAR GÖREVDE

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, düzenlediği basın toplantısında, 5-1’lik Gazişehir Gaziantep FK maçı sonrasında tribünlerden atılan ‘yönetim istifa’ çağrılarını değerlendirdi. Bozbağ “her mağlubiyetten sonra dikkat edin hep aynı kesim Olağanüstü Kongre kararı almış bir yönetime ‘istifa’ diye bağırıyor. Sizce de bu garip değil mi? Niye biliyor musunuz? Mustafa Bozbağ geri döner diye” dedi.

İstifa etmeyeceklerini söyleyen Bozbağ şunları söyledi:  “Kongre yapılana kadar Giresunspor’u aynı ciddiyetle yönetmeye devam edeceğiz. Bu bizim yapmadığımız işler değil, korkmadan ve yılmadan en yüksek puanla takımımızın devreyi kapatmasını sağlayacağız. Giresunspor bir kaosa girer diye kimse endişelenmesin. Biz her türlü kaosta da Giresunspor’un ve kulübümüzün yanındayız”.

Bozbağ, yeniden adaylığına ilişkin şunları söyledi: “acaba Mustafa Bozbağ aday olacak mı diye kafalar da soru işaretleri var. Zaten bütün mesele de bu. Buradaki bütün mesele Bozbağ aday olmasın diye. Ben, Bozbağ’ın hangi şartlarda arkadaşlarıyla birlikte aday olacağını söyledim.

Daha fazla göster

Bağlantılı haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı