GiresunManşet Üstü

BEKTAŞOĞLU’DAN AKP’YE:EDEP YAHU!..

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun ‘kar mücadelesinde Giresun Belediyesi sınıfta kaldı” şeklindeki açıklamasına, CHP’den yanıt gecikmedi. CHP Merkez İlçe Başkanı  Burak Bektaşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada,çok sayıda köy yolunun kapalı olduğuna dikkat çekerek, “Ak Parti başarısızlığını gizlemeye çalışıyor” dedi.

Bektaşoğlu açıklamasında şunları söyledi:”Her fırsatta doğal afetlerden siyasi rant elde etme zihniyeti bakıyoruz yine boş durmuyor.son yılların en fazla kar yağışını alan ilimiz,kar yağışının etkili olduğu günden itibaren 10 iş makinesi,12 kamyon,100 ün üzerinde personelle ilk günden bu zaman kadar özverili bir şekilde çalışmış,şehrimizin ana arterlerinin hiç biri trafiğe kapanmamıştır.

Fakat bu özverili çalışmaları her zaman olduğu gibi halkımızın gözünde itibarsızlaştırmayı adet haline getiren iktidar partisinin amacı aslında kendi işlerindeki başarısızlığını gizlemeye çalışmaktadır!

Merkeze bağlı birçok grup ve köy yolu ulaşıma açık değilken,bir çoğununda yağan karın daha ilk gününden itibaren elektriği yokken iktidar partisinin temsilcileri neyin hesabını yapıyor.

Ayrıca şehirlerarası yoları açmayı beceremeyen karayollarını dahi eleştiremeyenlerin işin kolayına kaçıp her zamanki gibi belediyenin çalışmalarını eleştirme hakkını nasıl kendilerinde görmektedirler?!

Sizin deyiminizle “edep yahu !!!”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir