Giresun

BEKTAŞOĞLU: ETKİN VE ETKİLİ MUHALEFET YAPACAĞIZ

"BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDE, SEVGİYLE HALKIMIZA GİDECEĞİZ VE GERÇEKLERİ ISRARLA ANLATACAĞIZ. TÜRKİYE’NİN CHP İKTİDARINA İHTİYACI VAR…”     

 

 

 

 

 

????????????????????????????????????

 

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, CHP İl Başkanı Necati Tığlı’yı makamında ziyaret ederek, göreve seçilmesi nedeniyle kutladı. İl yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan milletvekili“sizlerin de katkılarıyla TBMM’de, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Giresun’un ve Türkiye’nin sorunlarını gündeme taşıyacağım” dedi.

CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, daha sonra İl Başkanı Necati Tığlı, merkez ilçe başkanı Hakan Türker, il-ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolu üyeleri ve bazı partililerle bir toplantı yaptı.TBMM’deki çalışmaları hakkında partililere bilgi veren milletvekili Bektaşoğlu, her fırsatta Giresun’un sorunlarını dile getirdiğini, bu amaçla genel kurulda 17 kez söz alıp konuştuğunu, çeşitli konularda 19 önerge verdiğini söyledi.

 

DSC_1689

“AKP MİLLETVEKİLLERİNİN ESAMESİ OKUNMUYOR”

“AKP milletvekillerinin esamesi okunmuyor, kendileri bir kez dahi konuşmadılar, ortalıkta görünmüyorlar” diyen Bektaşoğlu “etkin ve etkili bir muhalefet yapacağız. Amacım, halkımız, kentimizin dinamikleri, basın, siyasi partiler, STK’lar, muhtarlar, oda ve borsalar ve diğer kuruluşlarımızın da içinde yer aldığı geniş bir platformla birlikte hareket etmek bu anlamda farklı, uzlaştırıcı, birleştirici bir muhalefet milletvekilliği görevi yaparak önderlik etmektir. Böylece ilimizin hak ettiği hizmetlerden daha çok pay almasını, hizmet eksikliklerinin giderilmesini sağlamaktır. Bunun için özellikle sizlerden bilgi desteği ve katkı bekliyorum.“ dedi.????????????????????????????????????

“HALKA DÖNÜK ÇALIŞACAĞIZ”
Parti yöneticilerine seslenen CHP Milletvekili Bektaşoğlu,” dargınlıkları, küskünlükleri geride bırakıp uyum ve işbirliği içinde partimizin başarısı için yeni bir dönem başlatmalıyız.  Bu dönemde partimizde, sevgiyi, barışı, hoşgörüyü tahammülü egemen kılmalıyız. Bunu yapamazsak başarılı olma şansımız yoktur. Hedefimiz 2019’da CHP’yi iktidar yapmaktır. Halka dönük çalışmalar yapacağız. Onlara nasıl bir Türkiye istediğimizi yılmadan, bıkmadan, yorulmadan anlatacağız” diye konuştu

 

Bektaşoğlu, meclis çalışmalarından fırsat buldukça sık sık Giresun’a gelerek il-ilçe ve köylerde parti yöneticileriyle birlikte halk ziyaretleri yapacaklarını da sözlerine ekledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir