Giresun

BEKİR BAYRAM TEK LİSTEYLE BAŞKAN

Giresun Gazeteciler Derneği Olağan Kongresi, dernek lokalinde, Tahsin Dervişoğlu'nun divan başkanlığında,Yalçın Korkmaz ve Ümit Caniklioğlu'nun divan üyeliğinde yapıldı. Tek listeyle girilen seçimlerde, Bekir Bayram yeniden başkanlığa seçildi.

 Bayram yaptığı konuşmada, geçmiş dönemlere göre önemli faaliyetler gerçekleştirildiğini ifade ederek “ Türk Medyasında Haber Takibi” konulu AB projesi başarılı bir şekilde sona erdi. Bu projenin ardından Gerçek Olan Tek Bir Yarış Vardır; İnsanlık Yarışı” konulu projemiz ise devam etmektedir. Türkiye ve uluslararası alanda derneğimize prestij kazandıran bu projeler kapsamında mesleki anlamda onlarca konferanslar düzenlenmiş ve düzenlenmeye devam edecektir. Bununla birlikte bir çok eksiğimizin de bulunduğunu kabul ediyoruz. Bu eksiklerimizi de gidermek için yeni yönetimle birlikte çalışacağız.” dedi.

BEKİR BAYRAM TEK LİSTEYLE BAŞKAN

Genel kurula GESOB Başkanı Ali Kara da katıldı. Kara, odadan derneğe salon ve lokal sözü verdi. 
Yapılan seçimde,Bekir Bayram,Namık Baltaoğlu,Suna Akbaş,İsmet Küçükbayrak ve Kamil İşcan yönetim kurulu üyeliklerine seçildi.
 Ziya Gökçe,Abdullah Akçay ve Ayhan Türksever denetim kurulu üyesi oldu. 
Genel Kurulda, Bekir Bayram, Cavit Özdemir ve Ufuk Kekül Karadeniz Gazeteciler Federasyonu delegeliğine seçildiler.
Kongrede,uzun yıllar Giresun basınına hizmet veren Yeşilgiresun Gazetesi yazarı Ersen Konal'a dernek tarafından plaket verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir