Siyaset

BBP:30 MART’TAN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

BBP Genel Başkan Yardımcısı Metin Gündoğdu, partisinin aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “ seçimlerden güçlenerek çıkacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Gündoğdu, "Millet de artık Büyük Birlik Partisi'nin yanında durmalı. İnancımız, partimizin bu seçimlerden güçlenerek çıkacağı yönündedir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

Gündoğdu, şunları söyledi:"Biz, siyasi tarihimizde kimseye hakaret etmedik ama bugün Türkiye siyasetinde hakaret ve kavgalar yerini almış durumda. Bugün Türkiye'de kim daha fazla hakaret ederse vatandaş onun yanında durmaya başladı. Artık buna birileri 'dur' demeli ve 30 Mart tarihi bunun tam zamanıdır. 30 Mart'ta sandıktan Büyük Birlik Partisi olarak zaferle çıktığımız zaman o hakaretlere 'dur' demiş olacağız."

BBP'nin, Muhsin Yazıcıoğlu hayattayken ne söylüyorsa bugün de aynı şeyi söylediğini belirten Gündoğdu, "Bu toplumun doğruyu söyleyenlere ihtiyacı var. Onun için bu hareket yüzde 1 de alsa, yüzde 50 de alsa doğruyu söylemeye devam edecek" dedi.

Toplantıda, BBP'nin il ve ilçelerin belediye başkan adayları, belediye meclisi ve il genel meclisi üyesi adayları tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir