Giresun

BBP SEÇİME ADAYLARIYLA GİRİYOR

 Büyük Birlik Partisi Giresun İl Başkanı Selahattin Toslu; “26 Ocak Pazar günü Büyük Şölen adı altında adaylarımızı açıklayacağız” dedi.

Toslu, yaptığı yazılı açıklamada, başka partilerle ittifak iddialarını yalanlayarak, “Hakkımızda bazı partilerle ittifak yapacaklar diye haysiyetsizce yakıştırmalar yapılmakta, biz önce Allah, sonra da halkımızla ittifak yaparız” 

Ülke üzerinde oynanan oyunlara da dikkat çeken Toslu, şunları söyledi: “Bazı bakan çocukları hakkındaki iddialar yenilir-yutulur cinsten değil ancak bu gerekçe gösterilerek ülkemiz üzerinde alçakça mühendislik tezgâhlanmaktadır. Özellikle Gezi Eylemi’ni destekleyen aynı mihrakların tekrar sahne almasına sessiz kalmayacağız. Olay iktidar meselesinden çıkmıştır. İktidar ve muhalefet partilere sesleniyoruz.

Ülke üzerinde siyasi oyun oynayarak, yurdumuzu kaosa sokmalarına milletimizle birlikte izin vermeyeceğiz. Aynı zamanda eşkıya ve çocuk katillerinin Büyük Birlik Partisi’ne saldırısı bizi yıldırmayacaktır. Milletimizin menfaatleri doğrultusunda şartlar ne olursa olsun Merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda taviz vermeden Giresunlular ve Türk İslam dünyası ile yılmadan, Türk İslam Birliği için yürüyeceğiz. Bu ülke üzerinde birilerinin düğmeye basmasına seyirci kalmayacağımız iyi bilinmeli, o düğmeye basan elleri kırarız” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir