Aktüel

BAŞKAN FUARDA

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, katıldığı ‘Kentine Güvenen Kentler Buluşması’nda tüm Türkiye’ye örnek olacak projelerin olduğunu belirterek “Sadece CHP’li belediyelerin projelerini değil, bütün belediyelerin projelerini bu fuarda görmek istedik” dedi. 

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da gerçekleştirilen “Kentine Güvenen Kentler” sloganıyla CHP’li belediyeler, sosyal demokrat belediyeciliğin hizmet ve proje anlayışının tüm yönlerini vatandaşlara anlatıyor. 61 sosyal demokrat belediyenin yer aldığı buluşmada Giresun Belediyesi’de stant kurarak çalışmalarını katılımcılarla paylaştı. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun da katıldığı buluşmada, Giresun’da halka yönelik yapılan çalışmalarını ve projelerini anlattı.

Normal kaldırım, alt yapılardan ziyade sosyal projelerle ön plana çıktıklarını belirten Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, tüm belediyelerin çok değerli çalışmalarını bu fuarda sergilendiğini söyledi. Yaklaşık 500 projenin tanıtıldığını ifade eden başkan Aksu, “ Fuarda tüm Türkiye’ye örnek olacak projeler var. Ben burayı sadece CHP’li belediyelerin değil, tüm belediyelerin gelip görmesini istiyorum. Diğer partililerinde stantlarını da görmek isterdim. Biz ülkemiz, halkımız için çalışmalar yapmak istiyoruz. Bunun kimin yaptığı, nasıl yaptığı önemli değil yeter ki bu projeleri hayata geçirmek önemli” diye konuştu.

Giresun Belediyesi olarak fuarda 2 tane çalışmalarının ön planda olduğunu ifade eden Başkan Aksu, “birinci çalışmamız ekmek toplamayla ilgili. Bu çalışmada tarım bakanlığının kamu spotu olarak ta gösteriliyor. Bunun dışında oyuncak ve kumbara projemiz var. Türkiye’nin her tarafından kullanılmayan oyuncakları toplayıp ihtiyaç sahiplerine veriyoruz. Bunun dışında yapmış olduğumuz çalışmaları da tanıtıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir