Aktüel

BAŞKAN AKSU BASINLA ORUÇ AÇTI…

BELEDİYENİN İFTARINA BASIN MENSUPLARI YOĞUN İLGİ GÖSTERDİxwf6p0cqs6l68dir99g66d

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, basın-yayın kuruluşları ve internet medyasının temsilcileri için iftar yemeği düzenledi. Zeytinlik Kafe'de düzenlenen yemeğe, Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Başkan Aksu, yemek sonrasında yaptığı konuşmada, “Davetimizi kırmayarak tüm katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Geçmiş 24 Temmuz Gazeteciler Bayramı'nızı bir kez daha kutlarım. Bu akşamki iftar yemeğinde hep bir arada olduk. Bunu her yıl bir gelenek haline getirdik. İnşallah bundan sonraki yıllarda da bu tür etkinliklerimiz devam edecek" dedi.DSC_4913

Başkan Aksu Rize'ye tayini çıkan TRT Haber Giresun il temsilcisi Muhammet Ali Sarı’ya da yeni görev yerinde başarılar dileyerek,hizmetlerinden dolayı bir plaket takdim etti.

Sarı, “Giresun’da görev yaptığım iki buçuk yıl boyunca çok güzel anılarım ve hatıralarım oldu. Giresun’un dört bir tarafını gezerek elimden geldiği kadar tanıtımını yaptım. Burada farklı yerleri gezerek çok güzel insan hikayeleri yakaladım. Belki de ömrümün en güzel yıllarını burada yaşadım. Belediye Başkanımız Kerim Aksu’ya da vermiş olduğu bu anlamlı plaket içinde çok teşekkür ederim.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Aksu, Başkan Bekir Bayram ve basın mensuplarına Atatürk meydanının çerçeveli fotoğrafı ve kalem hediye etti.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir