Aktüel

Bakan Kurum Giresun’daydı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum, AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılmak üzere geldiği  Giresun’da bazı gezi, inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Ordu-Giresun Havaalanı’nda Vali Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, il protokolü ve milletvekilleri tarafından karşılanan Bakan Kurum, ilk olarak annesini kaybeden Milletvekili Cemal Öztürk’e Görele’ye giderek  taziye ziyaretinde bulundu..

Kurum, Ak Parti toplantısında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüdüklerini vurgulayarak “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimize hizmet edeceğiz. Ve bu yoldan asla dönmeyeceğiz.” dedi. Bakan Giresun’da bakanlık olarak gerçekleştirdikleri hizmetleri anlattı.

Murat Kurum, Giresun programı kapsamında sırasıyla: Galericiler Sitesi ve Doğu Park Projesi (Eski Çöp Alanı), Zeytinlik semtindeki tarihi Giresun evlerinde yapılan restorasyon çalışmaları ile Bulancak Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir