GiresunSiyaset

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU’NDAN SON AÇIKLAMA, SON ÇAĞRI: GÖNÜLDEN GÖNÜLE KÖPRÜ KURACAĞIZ

Cumhur İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu,yaptığı son açıklamada; “Bizim belediyecilik anlayışımız şehrimizin her bir köşesinde ayrımcılıktan uzak, bütünleştirici siyaset anlayışı içerisinde daha kaliteli hizmet yapmanın, hayatın değişen ihtiyaç ve beklentilerine göre kendini ve hizmetlerini yenilemenin ve bunu şehrimizin her bir noktasına yaygınlaştırmanın gayreti üzerinedir. Bizim bu anlayışımız içinde milli irade, hizmet siyaseti, medeniyet tasavvuru ve milletin derdiyle dertlenen bir gönül dünyası mevcuttur. Bizim belediyecilik anlayışımızı belirleyen en önemli unsur hiç kuşkusuz “Gönül Belediyeciliğidir” dedi.
Milletle gönülden gönüle bağ kurarak, milletin değerlerini, ihtiyaç ve beklentilerini bugünün imkanları ve geleceğin ihtimalleri ile birleştirip, mütevazilikle örülmüş bir hizmet anlayışıyla millete sunmaktır diyen Şenlikoglu; “Gönül Belediyeciliği kavramı her alanda halkımızın hizmetine sunmaktır” dedi.

Şenlikoğlu, “Çöp toplamak, musluktan su akıtmak, doğalgazı yaygınlaştırmak, ulaşım hizmetlerini gerçekleştirmek gibi klasik belediye hizmetleri Gönül Belediyeciliği açısından artık bir başarı ölçüsü değildir. Bizim için başarının ölçüsü; İnsanı ve medeniyet tasavvurumuzu merkeze alan, doğanın, çevrenin hakkını ve hukukunu koruyan, tarihi ve kültürel mirasa sahip çıkan, kimlik sahibi özgün şehirler kurabilmektir. Ancak hepsinden önemlisi, başarımızın ölçütü aziz milletimizin emanetine asla halel getirmeden, onu titizlikle koruyup, daha da zenginleştirerek, dünya çapında işler gerçekleştirmek, şehirlerimizde yaşayan insanımızı mutlu ve umutlu kılabilmektir” dedi.
Şenlikoğlu, “İnanıyor ve güveniyorum ki, Giresun’umuzda her alanda siz kıymetli hemşehrilerimin gönlünde yer edinecek ve gönülden gönüle uzanan yeni köprüler kuracağız. Çok değerli hemşehrilerim, kıymetli seçmenlerimiz; 31 Mart seçimlerinin öncelikle memleketimize, milletimize ve ilimize hayırlar getirmesini diliyorum. Geleceğimizin şehri Giresun’umuzun daha yaşanabilir bir şehir olması adına sizlerden desteklerinizi bekliyorum. Her şey sizler için ,her şey Giresun’umuz için. Sizleri çok seviyorum ve hepinize tek tek saygılar sunuyorum. Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir