GiresunSiyaset

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU’NDAN GİRESUN’U STK’LARLA YÖNETME İDDİASI

Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, “Giresun’u sivil toplum kuruluşları ile istişare içerisinde yöneteceğiz ” dedi.AYTEKİN ŞENLİKOĞLU'NDAN GİRESUN'U STK'LARLA YÖNETME İDDİASI

Şenlikoğlu seçim gezileri kapsamında Giresun Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Nurittin Karan, Meclis Başkanı Eyüp Çiftçi ve oda yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Şenlikoğlu, fındığın başta Giresun olmak üzere Türkiye için son derece önemli tarımsal bir ürün olduğunu, fındık alım satım yerleriyle ilgili projeleri bulunduğunu kaydetti. Giresun Ziraat Odası’nın güzel çalışmalara imza attığını söyleyen Şenlikoğlu, “Sivil toplum kuruluşları ne kadar güçlü ve etkin olursa şehrimizin de eli birçok konuda güçlü olur” dedi.
Şenlikoğlu,”Sivil toplum kuruluşlarını işin içine katarak, şehrin geleceğini düşünerek hareket edeceğiz. Tek amaç ve gayemiz şehrimize hizmet edebilmek ve katkıda bulunabilmek. Hep beraber 1 Nisan’dan itibaren Giresunlular bize vize verdiğinde, yakamızdaki parti rozetini çıkartıp, belediye rozetini takarak şehrin belediye başkanı olarak el ele, gönül gönüle güzel hizmetlere imza atacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir