Giresun

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU BU İŞE NE DİYECEK?

Onarımına milyonlar harcanan kiralık yeni belediye hizmet binası çatısından su aldığı iddia ediliyor

Giresun Belediyesi’ne bağlı müdürlükler ve bazı birimlerin bir süre önce taşındığı Bulancak durağı mevkiindeki yeni hizmet binasının bazı bölümlerinde ve çatısında onarılmayı gerektirecek hasarlar meydana geldiği öğrenildi. Son kar yağışıyla birlikte su sızmaları da yaşanan binanın çatısının önlem olarak brandayla kapatıldığı ifade ediliyor. Binada henüz bir tehlikenin olmadığı belirtilirken Başkan Aytekin Şenlikoğlu’nun bu konuda bir açıklama yapması ve hasarın nereden kaynaklandığına ilişkin bilgi vermesi bekleniyor. 

Bilindiği gibi özel idareye ait binaya SPK tarafından el konulmuş belediye binayı yüklü miktarda bir bedelle kiralayarak onarmıştı. 
Belediye binasında halen; Fen İşleri Müdürlüğü, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü. Plan ve Proje Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü. Mali Hizmetler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Gelir Birimi. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü gibi birimler bu binada hizmet veriyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir