Giresun

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU BELEDİYE ÇALIŞANLARINA GÜVENCE VERDİ

Cumhur İttifakı’nın Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, ‘seçilirse işçi-memur çıkaracak’ iddialarına yalanladı.

Belediye çalışanlarına seslenen Şenlikoğlu, “her zaman söyledim yine tekrar ediyorum. O arkadaşlarıma da sesleniyorum, sizin garantiniz benim! Bizi başkaları ile karıştırma çabalarına girenlere sesleniyorum! Aytekin Şenlikoğlu helali ile, alınteri ile işini yapan, ekmeğini kazanan kimsenin hakkını yemez, kimseyi ekmeğinden etmez. Kimseyi işten çıkarmaz” dedi
Aytekin Şenlikoğlu, açıklamasında şunları söyledi:” Bu maksatlı söylemleri  kimin çıkardığını biz biliyoruz.Böyle ucuz ve gayri ahlaki ithamlarda ve iftiralarda bulunmak tam manasıyla bel altı siyasi hamlelerdir. Biz kimseyi bir takım ayak oyunları ile o partiye oy verdin, bu partiye oy verdin diye hiç bir zaman ötekileştirmedik, konumunu etkilemedik. Sokakta hamdolsun her görüşten hemşehrilerimiz bizi bağrına basıyor, kucaklıyor. Biz Yaratılanı,Yaratandan ötürü seviyoruz çünkü.Biz herkesin başkanı olacak ve herkesin teminatı olacağız.Bu çok net bir şekilde bilinmelidir.Biz bu şehri hizmete bağacak ve yanında önemle vurgu yaptığımız gönül belediyeciliğini getireceğiz. Biz bu şehrin çocuklarının, evlatlarımızın, çalışanlarımızın bir daha sıkıntı yaşamamaları için göreve soyunduk”.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir