GiresunSiyaset

AYHAN AKTEN NE DEMEK İSTEDİ?

Ak Parti'nin Giresun merkez belediye başkan aday adayı sayısı 11 oldu. 

İl Başkanı Hasan Aydın’la birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Akten, geçmişi ile ilgili bilgiler vererek başladığı konuşmasında, kazandığı seçim başarılarından bahsetti. 

Akten şunları söyledi: Görev yaptığım sürede; teşkilattaki bütün kardeşlerimizle, insani siyasete dayalı anlayışla çalıştık.

DSC_9015yine insanlar arasında hiç bir ayrım yapmadan, gururlanmadan, kibirlenmeden, haram yemeden, makamların geçici olduğuna inanarak, hak ve adalet içinde davranarak görev yaptığıma inanıyorum “

Akten, konuşmasında , “Giresun'un hak ettiği belediyecilik anlayışına ihtiyacı vardır.  Belediye ve belediye başkanının  şehrin gelişmesinde büyük etki ve yetkisi vardır.Hatta ekonomik ve ticari gelişimine kadar.

Belediye başkanı şehrin eminidir. Şehrin geleceğini birleştirecek, birlik beraberliği sağlayacak elindeki malzemeyi  helva yapacak usta olmalıdır” diye konuştu.  

Toplantıya; eski il başkanı Sabri Öztürk ve İl genel Meclisi Başkanı ve kendisi gibi aday aday olan Osman Öden’inde Akten’in toplantısına katılması dikkat çekti

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir