EğitimGiresun

ATTAR’A KUTLAMA ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Siyasette ve ekonomide 2023 Vizyon dergisi tarafından “Yılın Rektörü” seçilen Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’a, kutlama ziyaretleri sürüyor.

Attar’ın son ziyaretçileri Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Jale Sarmaşık ve ilçede buluna  yüksek okullardaki akademisyenler ve Tirebolu İletişim Fakültesi Derneği yöneticileri ve Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden Prof. Dr. Mustafa Oral, Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ali Ata Yiğit ve akademik personel oldu.

ce7a31f968

  

 

Ziyarete gelenlere hitaben konuşan Rektör Attar, “Bizi son derece gururlandıran ve mutlu eden bu ödülün sevincinin tüm birimlerimizce paylaşılması ayrıca çok güzeldir. Hep dediğim gibi başarı hepimizin ortak başarısıdır ve üniversitenin her bireyinin bu başarıda katkısı vardır. Hepinize çok teşekkür ederim.

Tirebolu İletişim Fakültesi bizim en önemli fakültelerimizden olup; Lisans, Yükseklisans ve Doktora programları ile gelişimini hızla sürdüren, artan öğrenci ve öğretim elemanları sayısıyla hızla büyüyen ve ilk defa bir ilçeye açılan bir İletişim Fakültesi olarak farklı olan bir birimimizdir. İşte tüm bunlar da başarının gelmesinde ve başarının Giresun’da da olsa Ankara’dan duyulduğunun, görüldüğünün göstergesidir” diye konuştu.

84e18286e3

 

 

Ziyarette Aygün Attar'a, çiçek ve okul öğrencileri tarafından yapılan tablolar hediye eden heyet, tebrik ve başarı dileklerini ileterek başarılarının devamı dileklerinde bulundular.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir