Giresun

ATATÜRK MEYDANINDA İŞGALE YIKIM YOK, MAKYAJ VE ‘GİYDİRME’ VAR

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Bulancak Durağı ile Keşap Durağı arasında yapılacak olan dış cephe giydirme projesinin başlatılacağını açıkladı.

Mimarlar Odasını ziyaret ederek proje hakkında bilgi veren Şenlikoğlu, projenin 82 binada uygulanacağını söyledi.

Başkan Şenlikoğlu yaptığı açıklamada, “Birinci etap da uygulamayı düşündüğümüz dış cephe giydirme projemizde teknik çalışmalarda sona yaklaştık. Projemizin finansmanı için Bakanlık yaklaşık 2 Milyon TL bir bütçe ayırdı. Ayrıca dış cephe giydirme projesinin yanı sıra tek tip tabela ile gölgelik ve çiçeklendirme çalışmaları da yapmayı düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde esnaflarla da toplantı yapacağız” diye konuştu.

İnşaat Mühendisleri Odası Giresun Temsilcisi Arzu Topuz Başkan Şenlikoğlu’na ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.ATATÜRK MEYDANINDA İŞGALE YIKIM YOK, MAKYAJ VE 'GİYDİRME' VAR

Başkan Şenlikoğlu’na İnşaat Mühendisleri Odası ziyareti sırasında, Belediye Başkan Vekili Salih Özdemir, Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun, Belediye Meclis Üyeleri Gökhan Bozalioğlu, Serdar Demirkan, Emrah Altıyaprak, Dursun Öztürk ve Plan Proje Müdürü Selim Özgürel de eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir