AktüelGiresun

‘ ANKARA GİRESUN GÜNLERİ’

Giresun’daki bazı STK’ların bir araya gelerek oluşturduklar Giresun Dernekler Konfederasyonu 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasından Ankara'da "Giresun Tanıtım Günleri" düzenliyor.

Organizasyon hakkında bilgi vermek üzere  dernek temsilcileriyle basın toplantısı düzenleyen Başkanı Eyüp Çiftçi “Giresun'un kalbi Ankara'da atacak. 4 gün sürecek tanıtım günlerinde 200 bin kişinin stantlarımızı ziyaret etmesini bekliyoruz” dedi.

DSC_0604ANKARA’DA GİRESUN GÜNLERİ DÜZENLENİYOR

Giresun Valiliği'nin destek ve himayelerinde çeşitli kuruluşların desteği ile gerçekleştirilecek olan "GiresunTanıtım Günleri" ile ilgili bilgi veren Çiftçi, “Giresun’u en iyi şekilde tanıtmayı amaçlıyoruz” dedi.

"Daha önce İstanbul'da başarıyla gerçekleştirilen tanıtım günlerini Ankara'ya da taşıyacağız. Ankara'da bulunan siyasetçilerimiz, bürokratlarımız, hemşerilerimizin talep ve isteklerini dikkate aldık. Atatürk Kültür Merkezi'nde 30 Ocak-2 Şubat arasında 4 gün sürecek olan etkinliğimizde Giresun'u en iyi şekilde tanıtmayı hedefliyoruz. Giresun'da bulunan hemşerilerimizin de bu etkinliğe her türlü destek vereceğinden endişe duymuyoruz. İstanbul'da olduğu gibi Ankara'daki etkinliği de geleneksel hale getirmek istiyoruz" dedi.

Düzenlenen basın toplantısına, konfederasyona üye; Giresun Merkez Muhtarlar Derneği, Anadolu Engelliler Derneği, Batlamalılar Derneği, Kulakkaya Yayla Derneği'nin temsilcileri de katıldı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir