EğitimGiresun

ALUCRA VE ŞEBİNDE MEZUNİYET TÖRENLERİ

Giresun Üniversitesi’ne bağlı fakülte ve yükseokullarda mezuniyet törenleri sürüyor.  Prof.Dr. Cevdet Coşkun, rektörlük görevine getirilmesinin ardından ilk kez,  Alucra ve  Şebinkarahisar ‘daki mezuniyet törenlerine katıldı.396a3393

Danışmanları ile birlikte 27 Mayıs 2016 Cuma günü Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu mezuniyet törenine katılan Rektör, ardından geldiği Şebinkarahisar kampüsünde üç yüksekokulu ayrı ayrı ziyaret ederek okulların hizmet binalarını inceledi.  

Rektör Coşkun, Şebinkarahisar’da bulunan Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ile Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu tarafından birlikte hazırlanan 2015-2016 Yılı Mezuniyet Törenlerine katıldı.

396a3476 

Şebinkarahisar Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, Belediye Başkan Vekili Hüsnü AKTAN, Garnizon Komutanı Yzb.Yakup ALAGÖZOĞLU, Başsavcı Sedat ÇELİK ve diğer ilçe protokolü de törende hazır bulundu.

 Mezuniyet töreninde protokol konuşmalarından sonra ödül ve temsili diploma dağıtımı yapıldı. Tören öğrencilerin birlikte kep fırlatma seremonisi ile sona erdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir