Aktüel

ALUCRA VAKFI GENEL KURUL YAPTI

Alucra Vakfı Seçiminde Süleyman Baba Güven Tazeledi
Merkezi İstanbul’da bulunan Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfının 12. Genel Kurulu 19 Haziran 2021 günü Haliç Kongre Merkezinde yapıldı. Mevcut başkan Süleyman Baba, yeniden başkan seçildi.
Av.Mustafa Dindarol, Av.Nuray Ekşi, Av.Mustafa Taşbaşı ve Sezai Zorba’dan oluşan divan kurulu olarak görev yaptığı genel kurulda, yönetim adına Arif Dede faaliyet raporunu ve yapılan çalışmalarını anlattı. Ali Rıza Yakupoğlu’da mali tabloyu açıklayarak yapılan çalışmaları anlattı. Mevcut yönetim mütevelliler tarafından ibra edilerek seçime geçildi. Kongrede mevcut başkan Süleyman Baba’nın listesi dışında başka liste çıkmaması nedeniyle tek liste ile açık oylamayla seçime gidildi.ALUCRA VAKFI GENEL KURUL YAPTIVakfın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:
Süleyman Baba
İbrahim Tepe
Selami Sivritepe
Emre Caniklioğlu
Salim Kuzyurt
Fatih Danalıoğlu
Fatih Urkaç
Adnan Saatçı
Arif Dede
Adnan Kaya
Namık Ayrıç
A.Rıza Yakupoğlu
İsa Kayış
Ramazan Türkmen
Süleyman Baba Kimdir
1970 Alucra doğumlu olan Süleyman Baba, ilk,orta ve lise tahsilini İstanbul’da farklı okullarda bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.
Daha sonra İstanbul Üniversitesi MBA (Management Business Administration) programını bitirdikten sonra çalışma hayatına başlamıştır. Birçok STK’da çeşitli görevlerde bulunmuş olan Süleyman Baba, halen İstanbul Ticaret Odası Komite Başkan Yardımcılığı, Giresun Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Zücder Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. İş hayatında ulusal ve uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte olan bir markanın sahibi olan Süleyman Baba, İngilizce bilmekte olup evli ve üç çocuk babasıdır.
Kadir Bekiroğlu / Alucrahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir