GiresunManşet Üstü

ALİ KARA’NIN EKİBİ EZDİ GEÇTİ

375 delegesi bulunan Giresun Otelciler, Kahveciler, Kafeteryacılar ve Bilimum Eğlence Yerleri Odası genel kurulu GESOB salonunda Ali Kara’nın divan başkanlığında gerçekleştirildi. Zaman zaman sert tartışmaların yaşandığı seçimde,  mevcut başkan ve aynı zamanda odanın genel sekreteri olan Ercan Ayhan ile Mazhar Kabasakal’ın listeleri yarıştı.

Muhalif gurubu destekleyen Hacı Ali Hisarkaya’nın Ali Kara ve Ercan Ayhan ekibine yönelik yapılan bazı harcamaların kayıtlarda olmadığına dair sözleri ve suçlayıcı ifadeleri kısa süreli tartışma yarattı.  Başkan Kara’nın sakinleştirici tavırları ile süren genel kurulda, konuşan Ercan Ayhan, görev döneminde yaptığı çalışmaları anlatarak, “eğer 3-5 oyla kazanırsam bu bana güvensizlik demektir ve o zaman bu göreve devam etmem” dedi.  
Gündemin maddelerinin görüşülerek oylanmasının ardından, yapılan seçimlerde 280 oy kullanıldı. 3 oyun geçersiz sayıldığı seçimde, Ercan Ayhan’ın listesi 210, rakibi Mazhar Kabasakal’ın ki ise; 67  oy aldı.

cats

Yapılan seçim sonunda odanın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Ercan Ayhan, Necdet Bekdemir,Hüseyin Uzun, Tuncer Kara, Turgut Günaydın, Gökhan Akkuş, Vedat Naldemir

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir