Giresun

AKSU HALKLA DOLMUŞA BİNDİ

Merkez Aydınlar Mahallesi Çaylı Mevkiine dolmuş servisi konulması, vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Aksu, Seka Dolmuş Durağı hattında servis yapan dolmuşlar bundan böyle her gün sabah, öğle ve akşam olmak üzere Aydınlar Mahallesi Çaylı Mevkiindeb dolmuş servisleri yapacaklar. 

Mahalle muhtarlığı tarafından düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı Kerim Aksu, belediye sınırlarının her köşesine hizmet götürdüklerini belirterek," Sizin taleplerinizi dinlemeye geldim. Her gittiğim yerde yol isteniyor. Yer verin, yolunuzu, duvarınızı yapalım" dedi.

Aydınlar Mahallesi Muhtarı Sedat İbiç, mahallenin Çaylı Mevkiine dolmuş servisi konulmasının önemli bir hizmet olduğunu, Başkan Kerim Aksu'nun taleplerini yerine getirdiği için kendisine mahalle adına teşekkür ettiğini söyledi.

Aydınlar Mahallesi- Ada Hastanesi girişinde toplanan vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Kerim Aksu, her zaman halkın içinde ve vatandaşlarla birlikte olduğunu belirterek şunları söyledi: “Aydınlar Mahallemizin talebi üzerine dolmuş hattını uzattık. Şehir merkezine daha rahat ulaşabileceksiniz. Benden yol istiyorsunuz. Biz yolunuzu yapacağız. Muhtarımız burada bir araya gelin. Bir plan yapalım. Yer verin biz yolunuzu, duvarınızı yapalım. Duvar yoldan pahalıya mal oluyor. Bir ocak gidecek diye kimse engel olmasın. Yolun geçtiği yer değerlenir. Belediye sizin belediyeniz. Ben halkın fikrini, görüşünü her zaman alıyorum. Birlikte olursak her şeyi başarırız. Genç ve çalışkan bir muhtarınız var. Seçim yok, bir şey yok. Ben sizin yanınızdayım. Oy versin veya vermesin her vatandaşımızı kucaklıyoruz.”

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Muhtar Sedat İbiç ve vatandaşlarla ilk servise binerek son durağa kadar gitti. Bayanların çoğunlukta olduğu tören sırasında vatandaşlar Belediye Başkanı Kerim Aksu'ya teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir