Aktüel

AKSU 350 KİŞİYLE YEMEK YEDİ

Bir Restaurantta düzenlenen akşam yemeğinde yaklaşık 350'nin üzerinde mahalle sakini Başkan Aksu’yu konuk etti.

Mahalle sakinleri adına bir konuşma yapan Erol Evci. "“Burada toplanmamızın amacı başkanımız ile bir araya gelmek, sohbet etmek sorun ve sıkıntılarımızı ilk ağızdan ona aktarmaktır. Belediye başkanımız ve ekibi halka yakışır bir hizmet sunmak için gecelerini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Başkanımızın bu denli başarısı, halkın baş tacı ve çok sevilen bir başkan olmasının tek sebebi budur. Göreve geldiği günden beri başkanımız halkın oyunu kazanmak için değil halkı kazanmak için çalışmıştır. Bu sebeten dolayı da başımızın tacı olmuş ve gönlümüzde yer bulmuştur. Tekrar davetimizi kırmayarak geldiği için kendilerine teşekkür ediyor, yolunun açık olmasını diliyoruz.” dedi.3681l47e1661glz5j6w2mm

Başkan Kerim Aksu ise; "“Erol kardeşimiz çok güzel sözler söyledi. Bilmiyorum tabi ki hak ettik mi o sözleri. Bu zamana kadar sizlerin yanında olmaya gayret gösterdim. Ben kendimi hiçbir zaman Giresun’dan ayrı görmedim. Mesai saati gözetmeksizin hep çalıştık ve çalışmaktan da yorulmadık.” dedi.

Başkan Aksu sözlerini şöyle sürdürdü, “Tüm mahalle ve sokağımızda ciddi yatırımlar yaptık. Bizlere verdiğiniz bu değeri görmek çok güzel bir duygu. Göreve geldiğimiz günden beri sizlerle iç içeyim. Beni yolda sokakta mahallenizde her yerde görebilirsiniz. Ben kendimi Giresun'a adamış birisiyim. Giresun aşığı birisi olarak bu şehirde yaşayıp bu şehre ve bu şehrin insanlarına hizmet etmek istiyorum. Elimizden geldiği kadar bütün kısıtlı imkanlara rağmen gücümüzün yettiği kadar şehrimizde hizmet ediyoruz. Bu akşam burada bu kadar kalabalık beklemiyordum. Ama sizleri görünce gerçekten çok duygulandım. Ben tekrardan davetiniz için sizlere teşekkür ederim.”

Konuşmanın ardından Evci, mahalle sakinleri adına, Giresun’a yapmış olduğu hizmetler, özellikle de mahallelerinde yapmış odluğu ciddi yatırımlar ve başarılı çalışmalardan dolayı Aksu’ya bir teşekkür plaketi takdim etti.

Aldığı plaketten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Aksu daha sonra tek tek masaları ziyaret ederek vatandaşlar ile görüştü ve onların istek ve taleplerini dinleyerek notlar aldı.

Uzun süre vatandaşlar ile vakit geçiren Aksu daha sonra buradan ayrıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir