GiresunManşet Üstü

AKP’NİN LİSTESİ ÇATLAĞI BÜYÜTECEK GİBİ

DAHA ÖNCE AÇIKLANDIĞI GİBİ OSMAN ÖDEN LİSTEDE YOK. BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN, KABUL EDİLMEYİNCE İSMİ BELEDİYEYE KONTENJAN ADAYI OLARAK GEÇEN HASAN ALİ TÜTÜNCÜ İSE, KENDİNİ SAĞLAMA ALDI VE YILMAZ CAN'IN KAZANAMAYACAĞINI ANLAYINCA LİSTENİN 1.SIRASINA KONULMAYI TERCİH ETTİ. 

Listeyi açıklayan AKP Merkez İlçe Başkanı Ayteki Şenlikoğlu, şunları kaydetti:

”Belediye meclisi aday listeleri için hazırlıklarımızı yaparken partimize ve temel ilkelerimize sadakatle bağlı, kamu işleri konusunda hassasiyet sahibi, çevresinde ilkeli davranışlarıyla temayüz etmiş, meclis üyeliklerinde şehre ve halka katkı sağlayacak, üniversite mezunu, ilçede ikamet eden veya işyeri bulunan kişiler arasından seçtik. İl genel meclis üye adaylarımızı ise, ilçelerimizin demografik yapısına, mahallelerin yapısına elimizden geldiğince mahalleden temsile ve mesleki açıdan da değerlendirmeler yapılarak meslek mensubu adaylara yer verdik. Bu listelerin hazırlanmasında ayrıca Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları gereğince kadın ve gençlik kolları başkanlarımızın önerdiği isimleri de dikkate alarak liste hazırlıklarımızı tamamladık” 

AKP'NİN NEREDEYSE TAMAMEN YENİLNEN MECLİS LİSTESİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU.

Asıl Üyeler

1 ABDULLAH MÜRŞİT GÜREL

2 ÇETİN ÇAKIROĞLU

3 AHMET ŞAHİN

4 FUAT YURT

5 BAHADIR AKAR

 

Yedek Üyeler

1 TUĞRUL GÜLENÇ

2 SELAHATTİN YAKAN

3 TELAT KARSLI

4 SEBAHATTİN İNCE

 

AK Parti Giresun Belediye Meclis Asil, Kontejan ve Yedek Üye Listesinde;

ASİL ÜYELER

S.No

Adı ve Soyadı

1

HASAN ALİ TÜTÜNCÜ

2

LEYLA BEKTAŞ AYHAN

3

AYDIN KARAKUZ

4

SÜLEYMAN KIR

5

ŞEYMA TEKİN MEMİŞ

6

İBRAHİM USTA

7

BEHİCE ÇAVUŞOĞLU

8

ARZU DAMCI

9

BAHATTİN KURT

10

FAHRİ UZUN

11

ENES TEZCİ

12

ZİYA GÜNGÖR USTA

13

MEHMET KARAKAŞ

14

ALİ ÖZDEMİR

15

ENGİN AYDIN

16

NURGÜL AYDIN

17

MEHMET AYDEMİR

18

SEZEN ÖZDEMİR YAZAR

19

SONER ÇAKIR

20

ZİYA DEMİRAL

21

SEVİNÇ AKSU

22

İSA KARACA

23

SELMA UZUNALİOĞLU

24

TURKUT ALÇELİK

25

RESUL KONAL

26

ALİ ALİCANOĞLU

27

ALİ TANRIVERDİ

28

TALHA FATSA

 

 


KONTEJAN ÜYELER

S.No

Adı ve Soyadı

1

ALİ BAHAT

2

METE BAHADIR YILMAZ

3

ATİLLA UNAT

 

İlçelerimizin de İl genel meclis adaylarımızın listesi de aşağıdadır:

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

ALUCRA

DURMUŞ CANİKLİ

2

ALUCRA

FAZLI DERBEDER

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

BULANCAK

Hamit KARAOĞLANOĞLU

2

BULANCAK

Abdüsselam ÇAĞIRICI

3

BULANCAK

Ahmet Cemal KARADENİZ

4

BULANCAK

Şükrü ÖZDEMİR

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

ÇAMOLUK

ABDULLAH KÜRKÇÜ

2

ÇAMOLUK

ORHAN UZUNKAYA

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

ÇANAKÇI

BURHAN BİLGE

2

ÇANAKÇI

ALİ OSMAN KASIM

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

DERELİ

KAHİR TALIÇ

2

DERELİ

MUSTAFA GELDİ

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

DOĞANKENT

FATMA DİL

2

DOĞANKENT

ALAEDDİN BAYRAM

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

ESPİYE

MEHMET ABDİOĞLU

2

ESPİYE

HAYRETTİN  ÖZTÜRK

3

ESPİYE

ŞENAY DOMA

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

EYNESİL

GÜRSEL YILMAZ

2

EYNESİL

ZİYA KÖSE

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

GÖRELE

ŞENGÜL ŞAHİN

2

GÖRELE

ARSLAN NİZAMOĞLU

3

GÖRELE

ALİ ÇOLAK

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

GÜCE

BEKİR BAYRAM

2

GÜCE

İDRİS BAHADIR

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

KEŞAP

ABDULLAH TEKBAŞ

2

KEŞAP

ADEM ÇAKIR

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

PİRAZİZ

CAFER MAVİ

2

PİRAZİZ

ALİ GÜRSOY

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

ŞEBİNKARAHİSAR

UĞUR   ERASLAN

2

ŞEBİNKARAHİSAR

YAKUP  ÖZACAR

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

TİREBOLU

ÖMER HIDIR

2

TİREBOLU

HALİL AYDIN

3

TİREBOLU

RESUL ÖZDEMİR

     

No

İLÇE ADI

Adı ve Soyadı

1

YAĞLIDERE

ÖMER BAYRAM

2

YAĞLIDERE

FİKRET KARAARSLAN

                

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir