Giresun

AKP YANDAŞLARI PLATFORM KURDU

Giresun'da bazı sivil toplum kuruluşu (STK) Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek amacıyla Milli İrade Platformu adı altında bir araya geldiler.  
Platform başkanı ise; AKP İl Başkanlığı görevinden zorla istifa ettirilen  Sabri Öztürk…

Platform üyelerinin  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a destek olacaklarını, halkında gereken desteği vermesi gerektiğini ifade eden  Öztürk,"İlk kez millet iradesinin ortaya konulacağı bir Cumhurbaşkanlığı seçimi yaşanacak. Milli irade ortaya konularak Cumhurbaşkanı'nı seçimi yapılacak. Biz, Erdoğan Gönülleri Giresun Milli İdare Platformu' olarak  milli iradeye sahip çıkacağız. O nedenle Türk halkının umudu, milletin adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekliyoruz. Türk halkından da desteklemesini istiyoruz" dedi.

Giresun Milli İdare Platformu tanıtım toplantısına; 22. dönem Milletvekili Ali Temür, AK Parti Belediye Meclisi Üyesi H.Ali Tütüncü, AK Parti İl eski Başkanı Ayhan Akten, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Ensar Vakfı Eğitim Bir Sen Giresun Şube Başkanı Mustafa Öz, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği (GÜNİDER) yönetiminden öğretim Görevlileri, MEMUR-SEN  Yönetim Kurulu Üyeleri, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Cemalettin Aydınoğlu, SAĞLIK-SEN Giresun Şubesi Başkanı Kerim Süral ile yöneticiler katıldı.

Toplantıya, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce'nin de katılması dikkat çekti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir