Giresun

AK PARTİ’DEN KAR MUHALEFETİ

Ak Parti, Giresun Belediyesi’nin karla mücadelesinden memnun değil. Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “CHP'li Giresun Belediyesi karla mücadelede sınıfta kaldı” dedi.

Hava raporlarına göre kar yağışının bilinmesine rağmen  Belediyenin hazırlık yapmadığını öne süren Şenlikoğlu, “Araçlar karla kaplı yollarda ilerlemekte, vatandaşlar ise kaldırımlarda yürümekte zorluk çekti.

Ana arterlerde bile karla mücadele çalışması doğru dürüst yapılmamışken, ara sokaklarda vatandaşlar kendi başlarının çaresine baktı” dedi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “CHP’li belediye hizmet konusunda yavan olduğunu bir kez daha göstermiştir. Belediye ekiplerinin karla mücadeleyi sağlıklı gerçekleştirememesi nedeniyle vatandaşlar büyük sıkıntılar çekmekte olup, bizlere bu konuda yoğun şikayetler gelmiştir.

“YOLLAR AÇIK TUTULAMAYINCA, ÇARE ANONSTA ARANDI”

Giresun Belediyesi karla kaplı yolları açamayınca ilginç bir yola başvurdu. Yapılan anonsla sürücülerden araçlarıyla yola çıkmamaları istenildi.

Günler öncesinde kar yağacak diye televizyonlar yayın yapıyor, sürekli uyarı veriyorlar. Belediye aslı görevlerinden birisi olan kar mücadelesi ve temizliği konusunda acil önlem almamış yollar halen kapalı durumdadır”.

Aytekin Şenlikoğlu, “Bu durumda aklımıza ilk gelen aylık 830 milyar lira temizlik harcaması yapan belediyenin bu harcamasının karşılığını vatandaşımız ne zaman görecek?”diye sordu 

Bir yorum

  1. Kerim aksuyu kiskanmayin siz ne yaptınız bu zamana kadar 10 senedir iktidardalar dikili bir taşları yok hiç olmazsa çalışan insanlara köstek olmayın yanı ayak altında dokunmayın bi zahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir