AktüelSiyaset

AK PARTİ’DEN GAZETECİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET

Ak Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Ak Parti İl Başkanı Tatlı, kadın ve gençlik kolu yöneticileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle  Gazeteciler Derneği’ ni ziyaret ettiler AK PARTİ'DEN GAZETECİLER DERNEĞİ'NE ZİYARET
 Başkan Bekir Bayram ve gazetecilerin  gününü kutlayarak başarı dileklerini ileten Ak Parti heyeti adına ilk konuşmayı yapan Milletvekili Aydın, “gazeteciler toplumun ufuk çizgisidir, aynasıdır, gözüdür, kulağıdır. Sizler sayesinde kamuoyuna sağlıklı haber akışı sağlandıkça idareciler ve halk arasında sağlam bir köprü oluşur.İdareciler ve yöneticiler daha dikkatli davranır.Böylece hizmet akışı çok daha iyi bir çizgide seyreder. Giresunumuz çok güzel bir şehir.Bizim de çalışkan ve dengeli bir ekibimiz var. Allah ağzımızın tadını bozmasın” dedi.
Şenlikoğlu da gazetecilerin gününü tebrik ederek,” Bu bir nezaket ziyareti ama bu güzel iletişimi yıl boyuna yayıp kendimizi daha iyi ifade ettiğimizde, hizmetlerimizi ve hedeflerimizi daha iyi anlattığımızda, halkımız da doğru bilgilenmiş olur. Bunları da sizin kanalınızla yapıyoruz, sağolun, varolun.Biz yerelde belediye olarak taşları yerine oturtarak kendimizi çevirmeye başladık.Yüksek hedeflerimiz var, planımız projelerimiz var. Bunların hepsini zaman içinde sizlerle paylaşacağız. Vatandaşlarımız da böylece yaptığımız hizmetleri öğrenebilecek” ifadelerini kullandı.
Ak Parti İl Başkanı Kenan Tatlı da, gazetecilerin gününü kutladı ve başarı dileğini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir