Siyaset

AK PARTİ VALİ İLE UYUMLU

AK PARTİ İL BAŞKANI ÖZTÜRK, PARTİ YÖNETİCİLERİNDEN OLUŞAN KALABALIK BİR GURUPLA VALİ HASAN KARHAN'A 'HOŞGELDİN' ZİYARETİ YAPTI 

AK Parti Giresun İl Başkanımız Av. Sabri Öztürk, İl Başkan Yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte, göreve yeni başlayan Giresun Valisi Hasan Karahan’ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Giresun Valisi Hasan Karahan, “Bundan sonraki süreçte birlikte çalışarak, problemleri, Giresun’un sıkıntılarını birlikte çözmeye gayret göstereceğiz. Bu vesileyle bu nezaket ziyaretinden dolayı size ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Öztürk ise; “Sayın Valimize Giresun’a atamasından dolayı hoş geldiniz diyorum. Bundan önceki Vali Bey ile olan çalışmalarımızın devamı inşallah sizinle de Giresun için en iyisini, birlik ve beraberlik içerisinde, Giresun’un sorunları için ne gerekiyorsa, bize verilen imkânlar doğrultusunda elimizden geleni yapacağımızın şüphesi olmasın.  dedi.

Ziyarette Giresun’la ilgili sıkıntılar ve çözüm önerileri görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Karahan ve AK Parti heyetine teşekkür ederek hatıra resmi çektirdikten sonra ziyaret son buldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir