Aktüel

43 yıldır Giresun Valiliği’nde görev yapan müdür Cahit Akdoğan, emekli oldu

Valilik Müdürlerinin oluşturduğu 40 yıl grubu, emekliye ayrılacak olan Valilik Bilgi İşlem Şube Müdürü Cahit Akdoğan ile geçen yıl emekli olan Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Kenan Anapa onuruna bir yemek düzenledi. İki müdüre de mesai arkadaşları tarafından plaket takdim edildi.
Yemekte duygularını getiren Valilik Müdürleri her iki müdüründe görevlerini başarı ile yürüterek kendilerine ve diğer Valilik çalışanlarına örnek olduğunu belirterek, Akdoğan ve Anapa’ ya emeklilik hayatında başarılar dilediler.
Böyle bir organizasyondan dolayı mesai arkadaşlarına teşekkürlerini sunan Akdoğan’ da 1992 yılından bu yana Valilikte çalıştığını belirterek 43 yıllık memuriyet hayatının sonunda 24 mart tarihinde emekli olacağını kaydetti.
Bu süre içerisinde efsane Valiler rahmetli Reşat Akkaya, Ali Haydar Öner ve halen hayatta olan Sayın Atilla Koç ile Sayın Dursun Ali Şahin’ le çalışmaktan büyük onur duyduğunu söyledi.
Valilik Müdürleri arasında birlik ve beraberliğin diğer illerin Valilikleri ve İlimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarına örnek olduğunu dile getiren Akdoğan, bu birlikteliğin devamını diledi.


Programa; İl Ticaret Müdürü Ali Yıldırım, Valilik Hukuk İşleri Müdürü Necati Apaydın, Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Sami Şimşek, İl Yazı İşleri Müdürü Ali Bilen, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Tekin, İl İdare Kurulu Müdürü Hüseyin Kuş ve İl İdari Hizmetler Müdür Vekili Ferdi Aydın katıldı.

Giresun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini uzun süre başarıyla sürdüren Cahit Akdoğan’a emeklilik yaşamında başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir