AktüelGiresun

GİRESUN VALİSİ ÇANAKÇI’DAYDI

Giresun Valisi Hasan Karahan, Çanakçı ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu, açılışlara katıldı. 

İlçeye gelişinde Kaymakam Mehmet Fatih Kara ve diğer ilçe yöneticileri tarafından karşılanan Vali Karahan, ilk olarak Halk Kütüphanesi ile Çanakçı Çok Programlı Lisesinin konferans salonunun açılışını yaptı.

2014-706-2

Çanakçı sokaklarında bir süre yürüyen Vali Karahan, yol yapım çalışması yapan belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde gözlemledi. İlçede kurulan pazarın içinden geçen Vali Karahan, esnafa  bol kazançlar dileyerek ,vatandaşlarla sohbet etti.

Ardından Üsküdar Belediyesi TOGEM tarafından ilçeye kazandırılan modern anaokulda incelemelerde bulunan Vali Karahan, bitmek üzere olan okulun biran önce tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılında faaliyete geçmesi için hiçbir aksaklığa mahal verilmemesini istedi.

 Belediye’yi de ziyaret eden Vali Karahan Belediye Başkanı Av. Tuncay  Kasım’a hayırlı olsun dileklerini ileterek bir süre sohbet etti.

Son olarak ilçe müftülüğü ve dernek tarafından inşası devam eden Çanakçı Hafızlık Kuran Kursu inşaatını gezen Vali Karahan yetkililerden bilgi aldı.

İl’e dönüşte Görele’de Opr. Dr. Ergün Özdemir Görele Devlet Hastanesini ziyaret eden Vali Karahan, hastane başhekiminden bilgi alarak Diyaliz Merkezi ve poliniklerde incelemelerde bulundu. Hasta ve hasta yakınlarıyla da bir süre sohbet eden Vali Karahan geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir