Aktüel

169. YIL KOKTEYLİ

Giresun Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı'nın 169. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve eşi Sabiha Öztürk tarafından kokteyl düzenledi.

Bir otelde gerçekleştirilen kokteylde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Türk Polis Teşkilatı'nın 169. yıldır vatanın bütünlüğü, milletin birliği ve huzuru için çalıştığını söyledi.

Türk Polis Teşkilatı'nın bundan sonra da her türlü zorluğa göğüs gererek milletin huzuru için çalışmaya devam edeceğini ifade eden Öztürk, "Aziz şehitlerimize söz verdik. Onların emanetlerini canımız pahasına koruyacağız. Milletimizin huzurunun korunması için mesai kavramı gözetmeden gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Kokteyle, Giresun Vali Vekili Bekir Ergök, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abidin Bozkan, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar,  belediye başkan vekili Orhan Kurt,  emniyet mensupları ve diğer davetliler katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir