Giresun

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. OrhanErzurum, “Kamuoyunda seçimin şu parti bu parti arasında geçer şeklindeki söylemlere katılmıyoruz. Giresunlular, değişimin şart olduğunu söylüyorlar.30 Mart seçiminin galibi biz olacağız. Halkımızın bize gösterdiği ilgiden  bunu anlıyoruz” dedi.

MHP Adayı Erzurum, 15 gün içinde belediye meclisi üyelerimizi açıklayacağız. Bu arkadaşlarımız, visyon, misyon sahibi Giresunluların,’bu kentin yönetimi bu kişiye emanet edilir’ denilecek kişilerden oluşacak” diye konuştu.
Bir basın toplantısı düzenleyen Erzurum, ekolojik, geri dönüşümlü çöp tesisi projesi, Deppoy Projesi gibi 5 önemli projesini anlattı.
Depboy'da şu anda belediyenin tesislerinin olduğu yere 4-5 kattan oluşan, 200 araçtan fazla kapasiteli ve üzerinde sosyal yaşam alanları, düğün salonu, konferans salonu, spor salonları olan komple bir proje kazandıracaklarını kaydeden Erzurum "Ayrıca üzerinde seyir terası olan, çay bahçeleri ile bir adet antik tiyatronun olduğu bir proje. Bu projeyi üniversite ve Milli Emlak ile uzlaşı halinde gerçekleştireceğiz ve ilimize hizmet edeceğiz. Bu projede bizim taahhüdümüzdür" diye konuştu.

"Engelliler için sosyal yaşam alanları oluşturacağız" diyen Orhan Erzurum, "Kent içinde engelli kardeşlerimizin ulaşım sorunlarını çözeceğiz. Bu da bizim taahhüdümüzdür. Engelli arkadaşlarımızın sorunlarına daha fazla vakıf olabilmek ve daha iyi takip edebilmek için engelliler derneğimizden bir engelli arkadaşımızı belediye meclisine alacağız. Teknik ekip arkadaşlarımız bu konuda araştırmalarını yapıyorlar. Giresun'u engelsiz bir kent yapacağız" şeklinde konuştu.

Üniversite öğrencilerinin barınma ve ulaşım sorunu çözeceklerini, esnaf komisyonu kuracaklarını söyleyen

Orhan Erzurum, seçilmesi halinde Giresunspor'un 8-9 milyon liralık borcu sıfırlayacaklarını söyledi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir