GiresunSporUlusal

‘YOLSUZLUK’ SUÇLAMASIYLA ŞİKAYET EDİLEN MUSTAFA BOZBAĞ ‘KOMPLO VAR’ DEDİ

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKMIŞ

Giresunspor  önceki başkanı Mustafa Temel Bozbağ, döneminde şahsına ve yönetime menfaat sağladığı yönünde yapılan şikayetler ve iddiaları reddetti.  Bozbağ, Giresunspor’da 6,5 yıl beraber çalıştığı yönetici arkadaşlarıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında, İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin Giresunspor Kulübü’nde ve Giresunspor yöneticilerinin şirket hesaplarında yaptığı incelemeleri değerlendirdi.

“FATİH HOCAOĞLU BANA KOMPLO KURDU”

Kendisine yönelik itibarsızlaştırma ve karalama kampanyası açıldığını , komplo kurulduğunu ifade eden Bozbağ,  “Yapılan incelemeler sonucunda iddiaların ve şikayetlerin asılsız olduğu ortaya çıkmıştır. Şimdi biz de şikayette bulunan kişi veya kişiler için savcılığa başvuruda bulunduk. Bu komployu kuranlarla adalet önünde hesaplaşacağız” dedi. .

Mustafa Bozbağ, iddiaların içine Nurettin Canikli’yi de katarak, kendi üzerinden ona da komplo kurulduğunu belirtti. Bozbağ” benim aldığım bilgi, öğrendiğim kadarıyla bizi şikayet eden kişi Fatih Hocaoğlu’dur. Bu büyük bir komplodur. Bizim üzerimizden Nurettin beye komplo olup olmadığını da açtığımız dava gösterecek. Ben şahsen bu işin organize olduğunu düşünüyorum ve bununla ilgili de savcılığa başvuracağım. Biz dava açacağız, kim şikayet ettiyse bunları hakim karşısında anlatacak. Bu büyük komplonun detayları açtığımız davada ortaya çıkacak” diye konuştu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir