GiresunSağlık

YILMAZ’IN OĞULLARI BABALARININ İZİNDE..

Giresun Üniversitesi’nin  kuruluş sürecinde 18 daireli lojman yaptırarak üniversiteye bağışlayan merhum İşadamı Ahmet Yılmaz’ın oğulları da babasının izinden gidiyor. Yılmaz’ın oğulları Yılmaz İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd.Şti ile ETK Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş.yönetim kurulu üyeleri Hakan Yılmaz ve Orhan Yılmaz, üniversitemizin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne yaptırılan Ozon Ünitesi’nin tefrişatını karşılıyor. Yılmaz kardeşler bunun için bağışta bulundu.

Giresun Üniversitesi’nden bu konuda yapılan açıklamada; “Giresun Üniversitesi olarak kurumumuzun gelişimine olan büyük desteklerinden dolayı Sayın Hakan Yılmaz ve Orhan Yılmaz Beyefendilere ve Yılmaz Ailesi’ne şükranlarımızı sunuyor; bu vesile ile merhum hemşehrimiz Değerli Müteşebbis Ahmet Yılmaz’ı bir kez daha rahmetle yâd ediyoruz” denildi.

Üniteye Ahmet Yılmaz’ın adının verilmesi bekleniyor.

 

MÜCİZE TEDAVİ OZON…

Giresun Üniversitesi'nin kuracağı Ozon tedavisi ile kanserden diyabete, tansiyondan böbrek rahatsızlıklarına kadar pek çok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlara ulaşılıyor.

Damar hastalıkları ve dolaşım sorunları, Enfeksiyon Hastalıkları, yara tedavisi, hepatit AIDS gibi viral Hastalıklar, Multiple Skleroz çölyak gibi Otoimmun Hastalıklar, yaşlılığa bağlı unutkanlık, hafıza kaybı, gibi rahatsızlıklar, akciğer ve karaiğer hastalıkları, böbrek Hastalıkları, şeker Hastalığı, cilt hastalıkları, kanser hastalıkları, ortopedik rahatsılıklar, diş ve diş eti hastalıkları, bağırsak hastalıkları, kadın hastalıkları ve cinsel sorunların tedavisinde ozondan faydalanılıyor. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir