GiresunManşet Üstü

YILMAZ CAN AKP’NİN PEŞİNDEN AYRILMIYOR

AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi Toplantısı Tirebolu Denizcilik Lisesi salonunda yapıldı.

Milletvekili Mehmet Geldi, İl Koordinatörü 23. Dönem Milletvekili Saadettin Aydın, İl Başkanı Hasan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe teşkilatları, İlçe Belediye Başkanları, Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı ve Üyelerinin yanı sıra çok sayıda teşkilat mensubu üyesi katılım gerçekleştirdi. 

 AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Aydın, görevine devam edeceğini adeta ilan ederek 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Aydın, ’Önümüzde tarihi bir dönemeç, tarihi bir dönüm noktası var. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa cumhur Cumhurbaşkanını bizzat kendisi seçecek. Teşkilatlar olarak üzerimize düşen görevi yerine getireceğimizden şüphem yok. 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde inşallah ilk turda AK Parti’nin adayını Cumhurbaşkanı olarak ilan etmenin hazırlığını, çalışmasını yapmak istiyoruz.’’ dedi.
Aydın, Giresun Belediyesi'nin borçlar yüzünden iflasın eşiğinde olduğu iddiasını tekrarlarken,, Petrol Ofisi arsasına yapılacak olan hastaneye MHP İl Başkanı Orhan Erzurum'un ortaklığını gündeme getirerek, "Siyasette yapılan ortaklık ticaret alanında da devam ediyor" diye konuştu.

Danışma (1)

İLAHİYAT PROFU SİYASİ PARTİ TOPLANTISINDA YÖK'E ADETA MEYDAN OKUDU…CAN, SADECE 'SEÇİMİ KAYBEDEN BAŞKAN ADAYI' SIFATINA RAĞMEN PROTOKOLDE OTURDU

Toplantıya katılanlar arasında, Giresun Belediye Başkan adayı olan, ancak seçilemeyince, 'siyaseti bıraktım' deyip 19 Mayıs Üniversitesi'ndeki görevine dönen Prpf.Dr.Yılmaz Can da vardı. Kendisine, sadece 'seçimi kaybetmiş bir  başkan adayı' unvanı olmasına rağmen ve partide bir çok önemli isim varken protolde yer verilmesi yadırgandı.  Can'ın akademik unvanını bir tarafa bırakarak siyasetle ilişkisini sürdürmesi ise etik açıdan doğru bulunmadı.

 

3 yorumlar

  1. Kekül,
    Çok güzel bir fotoğraf yakalamışsın.Hemen Yök’e suç duyurusunda bulun.Bu fırsatı kaçırmayın.Bundan sonra buna benzer daha çok fotoğraf göreceksin.Onları da sonra gönderirsin.

  2. Böyle bir Giresunda seçim kaybetmek bir onurdur 5 yıl için için yanacak giresun. parke taşlarıyla döşenmiş çöp kokulu sokaklarıyla başladı giresundaki büyük değişim , yeni yapılmış gazi caddesindeki taşların kısa sürede deforme olması da cabası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir