Eğitim

YILIN REKTÖRÜ’NE PASTALI KUTLAMA

Siyasette ve ekonomide 2023 Vizyon Dergisi okurlarının oylarıyla her yıl düzenlenen “Yılın en’leri” anketinde, “Yılın Rektörü” seçilen Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar’a, kutlama ziyaretleri sürüyor. Attar'a, bir çok kişi ve kuruluş temsilcisinin yanı sıra; üniversite birimlerinden de kutlama ziyaretleri yapılıyor.

130c69ab4e

Tıp Fakültesi, TÖMER ve GÜKAM heyetini kabul eden Rektör Attar, memnuniyetini belirttikten sonra, "Görüyorum ki tüm üniversite camiası bir ailedir ve aidiyet duygusuyla bu ödülün sevincini yaşamaktadır. Bu ödül zaten hepimizin ortak başarısının sonucudur. Her ne kadar şahsa verilen bir ödül olsa da hepinizin emeği ve katkısı vardır. Ortaya konulan emeklerin Ankara’dan görülmesi ve takdir edilmesi hepimiz adına gurur ve mutluluk vericidir. Bende ödülü alırken hepinizin adına alarak, bu ödülü, canım evlatlarım öğrencilerime ve cennetten bir köşe olan Giresun’uma ithaf ettim. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Son olarak Giresun Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (GÜKAM) tarafınd

9e03698b6e

an gerçekleştirilen ziyarette GÜKAM Müdürü Okutman Aysun Karaahmetoğlu ve öğretim elemanları da tebriklerini ileterek, üzerinde Aygün Attar'ın “Yılın Rektörü” ödülüyle çekilmiş fotoğrafının bulunduğu pastayı kestiler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir